Poll private (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Active
vi: Hoạt động

en: Other
vi: Khác

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Used
vi: Dùng
