Poool (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Settings
bg: Настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Mode
bg: Режим

en: Role
bg: Роля

en: Hidden
bg: Скрит

en: Subscription
bg: Абонамент
