Poool (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Statistics
mn: Статистик

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Mode
mn: Горим
