Poool (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Settings
fi: Asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Mode
fi: Tila

en: Role
fi: Rooli

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Registration
fi: Rekisteröinti

en: Add tracking for specific roles
fi: Lisää jäljitys valituille rooleille

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
fi: Jos yksikään rooleista ei ole valittuna, kaikkia käyttäjiä seurataan. Jos käyttäjällä on jokin valituista rooleista, käyttäjää seurataan (tai ei seurata, ylläolevasta asetuksesta riippuen).

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Entity bundles
fi: Kohteet
