Poool (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Settings
af: Verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol
