Poool (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Settings
bs: Postavke

en: Statistics
bs: Statistika

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Hide
bs: Sakrij
