Poool (1.0.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
