Poool (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Settings
id: Pengaturan

en: Statistics
id: Statistik

en: Custom
id: Tersuai

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Registration
id: Pendaftaran

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan path-nya. Masukkan satu path per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Contoh path adalah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog pribadi. Halaman depan adalah %front.

en: Entity bundle
id: Bundel entitas
