Poool (1.0.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Settings
ja: 設定

en: Statistics
ja: 統計

en: Custom
ja: カスタム

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: Percent
ja: パーセント

en: Mode
ja: モード

en: Role
ja: 役割

en: Hidden
ja: 非表示

en: Debug
ja: デバッグ

en: Hide
ja: 非表示

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Registration
ja: 登録

en: Add tracking for specific roles
ja: トラッキングを加える特定の役割

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: Entity bundle
ja: エンティティバンドル

en: Entity bundles
ja: エンティティ バンドル
