Poool (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Custom
jv: Kostum

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Hide
jv: Umpetaké
