Poool (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Mode
kk: күй

en: Registration
kk: Тіркелу
