Poool (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
