Poool (1.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Mode
sl: Način

en: Hidden
sl: Skrito

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Hide
sl: Skrij
