Poool (1.0.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Settings
sv: Inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Custom
sv: Anpassad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Percent
sv: Procent

en: Mode
sv: Läge

en: Role
sv: Roll

en: Hidden
sv: Dold

en: Debug
sv: Felsök

en: Hide
sv: Dölj

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Registration
sv: Registrering

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Page type
sv: Innehållstyp
