Poool (1.0.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Mode
ug: مودېل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Excerpt
ug: ئۈزۈندە

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
