Popin (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
