Popin (2.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Close
fa: بستن

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Language code
fa: کد زبان

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
