Popin (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Close
hi: बंद करे

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
