Popin (2.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Close
hu: Bezár

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Text format
hu: Szövegformátum
