Popin (2.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Close
th: ปิด

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ
