Popin (2.1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Close
gl: Pechar

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Text format
gl: Formato do texto
