Popin (2.1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Close
uk: Закрити

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Language code
uk: Код мови

en: Text format
uk: Текстовий формат
