Popin (2.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Close
sl: Zapri

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Language code
sl: Koda jezika
