Popin (2.1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Utilities
vi: Tiện ích

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Close
vi: Đóng

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
