Popin (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Link text
da: Linktekst

en: Close
da: Luk

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Language code
da: Sprogkode

en: Text format
da: Tekstformat
