Popin (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Utilities
de: Utilities (Dienstprogramme)

en: Link text
de: Link-Text

en: Close
de: Schließen

en: Subtitle
de: Unter-Überschrift

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Text format
de: Textformat
