Popin (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Close
is: Loka

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Text format
is: Textaforsnið
