Popin (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Text format
lv: Teksta formāts
