Popin (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Close
nn: Lukk

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Language code
nn: Språkkode

en: Text format
nn: Tekstformatering
