Popin (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Language code
af: Taalkode

en: Text format
af: Teksformaat
