Popin (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Language code
be: Код мовы

en: Text format
be: Фармат тэксту
