Popin (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Close
ca: Tanca

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Text format
ca: Format del text
