Popin (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Close
cy: Yn agos

en: Subtitle
cy: Is-deitl

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Text format
cy: Fformat testun
