Popin (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
