Popin (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Link text
nl: Linktekst

en: Close
nl: Sluiten

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Language code
nl: Taalcode

en: Text format
nl: Tekstopmaak
