Popin (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Close
ro: Închideți

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Text format
ro: Formatare text
