Popin (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Text format
te: వచన ఆకృతి
