Popin (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Close
fi: Sulje

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Text format
fi: Tekstimuoto
