Popin (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Close
he: סגירה

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Text format
he: מבנה טקסט
