Popin (8.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Link text
id: Teks tautan

en: Close
id: Tutup

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Text format
id: Format teks
