Popin (8.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Close
it: Chiudi

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Text format
it: Formato del testo
