Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Custom
ar: مخصّص

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Countries
ar: الدول

en: Display link
ar: رابط العرض

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط
