Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Custom
da: Tilpasset

en: Link text
da: Linktekst

en: Countries
da: Lande

en: Display link
da: Vis som link

en: Link settings
da: Indstillinger for link

en: Graph type
da: Graftype

en: Pageviews
da: Sidevisninger
