Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Link text
de: Link-Text

en: Countries
de: Länder

en: Resolutions
de: Auflösungen

en: Browsers
de: Browser

en: Display link
de: Link anzeigen

en: Link settings
de: Link-Einstellungen

en: Please enter a valid URL.
de: Bitte eine gültige URL eingeben

en: Graph type
de: Diagrammtyp

en: Visits
de: Besuche

en: Graph settings
de: Diagrammeinstellungen

en: Page views
de: Pageviews

en: Display date
de: Datum anzeigen

en: Bounce rate
de: Bounce Rate (Absprungrate)

en: Modal width
de: Modal-Breite

en: Modal height
de: Modal-Höhe

en: Unique visitors
de: Einzigartige Besucher
