Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Custom
es: Personalizado

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Countries
es: Paises

en: Resolutions
es: Resoluciones

en: Browsers
es: Navegadores

en: Display link
es: Mostrar enlace

en: Link settings
es: Configuración de enlaces

en: Graph settings
es: Configuración gráfica

en: Modal width
es: Ancho del modal

en: Modal height
es: Altura del modal
