Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Custom
fi: Oma

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Countries
fi: Maat

en: Link settings
fi: Linkkiasetukset
