Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Countries
fr: Pays

en: Browsers
fr: Navigateurs

en: Display link
fr: Afficher un lien

en: Link settings
fr: Paramètres du lien

en: Visits
fr: Visites

en: Page views
fr: Visualisations de pages

en: Modal width
fr: Largeur de la fenêtre modale

en: Modal height
fr: Hauteur de la fenêtre modale
