Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Custom
id: Tersuai

en: Link text
id: Teks tautan

en: Display link
id: Tampilkan link

en: Link settings
id: Pengaturan tautan
