Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Countries
ja: 国

en: Browsers
ja: ブラウザー

en: Display link
ja: リンクを表示

en: Link settings
ja: リンク設定

en: Visits
ja: ビジット

en: Modal width
ja: モーダルの幅

en: Modal height
ja: モーダルの高さ
