Piwik Pro on-page statistics (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Countries
lv: Valstis

en: Display link
lv: Attēlot saiti

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi
